przydatne linki

SKLEP INTERNETOWY SKLEP MILLERS OILS WARSZAWA
Jeżeli potrzebujesz zakupów, a nie chcesz ruszać się z domu wejdź na stronę naszego sklepu internetowego i zamów ! Kurier dostarczy zakupione produkty.
Do wyboru oleje i płyny  z gamy Premium, Motorsport, Trident, Classic.

 

DOBÓR OLEJU – KONFIGURATOR
Zestawienia olejów zaprezentowane w naszym narzędziu doboru oleju „Which Oil?” przygotowane zostały na podstawie danych producentów pojazdów. Tam, gdzie to możliwe prezentujemy proponowane oleje serii: Premium, Trident, jak i najnowsze oleje Energy Efficient z technoSKLEP MILLERS OILS WARSZAWAlogią Nanodrive (obniżony współczynnik tarcia). Często jednak zdarza się, że do danego pojazdu pasuje wiele różnych rodzajów olejów,które można stosować w zależności od przebiegu, czy teżsposobu użytkowania samochodu. W razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości, prosimy o kontakt biuro@racing-oils.pl

 

KARTY PRODUKTÓW Szczegółowe informacje  dotyczące produktów Millers Oils – zdjęcia, opisy, karty produktów.Oferta olejów Millers o najwyższych parametrach, to jedna z najbardziej dopracowanych ofert dostępnych dla kierowców. Wszystkie oleje Millers Oils Premium można stosować w nowych samochodach serwisowanych w ASO, nie obawiając się o utratę gwarancji. Posiadają oficjalne aprobaty producentów takich jak: Mercedes – Benz, BMW, Volkswagen, Jaguar Land Rover. Dlaczego nasze oleje noszą nazwę Longlife? Po angielsku słowo to oznacza długą żywotność – zaSKLEP MILLERS OILS WARSZAWA3równo oleju, jak i silnika. Nasze oleje Longlife dbają o to, aby silnik Twojego samochodu jak najdłużej był w pełni sprawny.We wszystkich olejach syntetycznych Millers Oils Motorsport zastosowano formułę składającą się z kombinacji 3 estrów syntetycznych z wysokiej jakości dodatkami oraz modyfikatorami tarcia , aby zapewnić maksymalne osiągi i minimalne zużycie.

 

Millers Oils Polska
Strona główna jedynego importera Millers Oils w Polsce – firmy DIFF działającej od 2006 roku w Świdnicy. Historia firmy ma swoje korzenie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W Świdnicy znajduje się magazyn główny produktów Millers Oils – toMillers_Oils_Polska_Warszawa_PL właśnie stąd trafiają one do dystrybutorów regionalnych oraz wszystkich najlepszych warsztatów i firm motoryzacyjnych w Polsce.

 

 

Millers Oils Wielka Brytania
Strona główna producenta olejów Millers Oils.MILLERS OILS WARSZAWA
Znajdziesz tam wszelkie nowości o produktach,zaangażowaniu w sporty motorowe i inne.

Dodaj komentarz