7Motorsport – Partner Techniczny Millers Oils Warszawa

Byliśmy w wielu niezwykłych warsztatach, dziś postanowiliśmy przybliżyć w kilku zdaniach jeden z nich.

Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (1)

7Motorsport od ponad 10 lat zajmuje się modyfikowaniem i budową samochodów do sportu. Spod ich skrzydeł wychodzą Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (7)niesamowite projekty znane w całym kraju (i nie tylko J). Ich rajdówki biją się o czołowe lokaty, a auta wyścigowe jeżdżą po torach w całej Europie.

 

 

 

Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (2)7Motorsport nie zamyka się tylko w warsztacie. Nieustannie jeżdżą po Polsce tworząc zaplecze serwisowe na imprezach rajdowych. Specjalizują się w obsłudze Porsche 911, Lancii Delty Integrale oraz wszystkich generacji Lancera EVO. Przewijają się u nich między innymi wyścigowe Porsche GT3, czy Maserati Gran Turismo.

Oprócz współczesnych projektów 7Motorsport zajmuje się również klasykami i skuterami wodnymi. Można spotkać u nich takie perełki jak Jaguar E-Type, Porsche 964, Lancia Delta Integrale, czy BMW 2002ti.

Załoga robi nie tylko niesamowitą robotę, ale również dba o świetną atmosferę. Już od ponad trzech lat Millers Oils Warszawa zaopatruje 7Motorsport w środki smarne oraz dodatki do paliwa. Ta współpraca otworzyła nam oczy na wiele ważnych szczegółów w autach wyczynowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 7Motorsport na Facebook.com/ 7MOTORSPORT

7Motorsport | 05-850 Bronisze | ul. Piastowska 38 | telefon 503 745 661 lub 503 045 905

Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (4)