Przemysław Pieniążek – niezwykły debiut w GSMP

Jest nam niezmiernie miło poinformować o współpracy z bardzo szybkim kierowcą debiutującym w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. W sezonie 2017  MillersOils-Warszawa.pl będzie wspierać Przemka Pieniążka w startach. Na tą chwilę możemy się pochwalić debiutem Przemka podczas II rundy GSMP – Bieszczadzkim Wyścigu Górskim gdzie uplasował się na drugim stopniu podium !!!Druga i trzecia eliminacja – Wyścig Magurski runda I i II padła łupem Przemka i jego Clio. I miejsce w obydwu eliminacjach zapowiada bardzo ciekawą jazdę w całym sezonie ! Zapraszamy do kibicowania.

STF Przemek Pieniążek Millers Oils Warszawa (2)STF Przemek Pieniążek Millers Oils Warszawa (3) STF Przemek Pieniążek Millers Oils Warszawa (4) STF Przemek Pieniążek Millers Oils Warszawa (1)

Autosport International Show – Millers Oils Hewland

Autosport International Show – prezentacja nowej gamy olejów serii MOTORSPORT oraz oleju dedykowanego do wyczynowych skrzyń biegów Hewland Engineering Ltd. Już wkrótce więcej informacji !!!

Na dziś wiemy, że będą nowe oleje : KR2T , CFS 10W60 NT+ , CFS 5w40 NT+ , CRX 75w90 NT+ oraz Hewland Unique Performance Blend 75w90 LS. Poniżej fotki z targów. Millers Oils Warszawa racing oils (1)

1 Millers Oils Warszawa racing oils (5)  Millers Oils Warszawa racing oils (3) Millers Oils Warszawa racing oils (4) Millers Oils Warszawa racing oils (9) Millers Oils Warszawa racing oils (8) Millers Oils Warszawa racing oils (2) Millers Oils Warszawa racing oils (7)

Promocje na www.racing-oils.pl

Zapraszamy do obserwowania promocji w sklepie internetowym www.racing-oils.pl !

Co miesiąc inne produkty są oferowane w specjalnych cenach. Obniżki dotyczą wybranych pozycji z gamy

- Millers Oils Motorsport (oleje CFS, CFS Nanodrive, CRX NT)

- Millers Oils Premium (oleje XF Longlife C1 C2 C3, EE Longlife i inne)

- Millers Oils Trident

- Millers Oils Classic

bezpośredni link do strony z promocjami http://www.racing-oils.pl/prices-drop.php

7Motorsport – Partner Techniczny Millers Oils Warszawa

Byliśmy w wielu niezwykłych warsztatach, dziś postanowiliśmy przybliżyć w kilku zdaniach jeden z nich.

Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (1)

7Motorsport od ponad 10 lat zajmuje się modyfikowaniem i budową samochodów do sportu. Spod ich skrzydeł wychodzą Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (7)niesamowite projekty znane w całym kraju (i nie tylko J). Ich rajdówki biją się o czołowe lokaty, a auta wyścigowe jeżdżą po torach w całej Europie.

 

 

 

Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (2)7Motorsport nie zamyka się tylko w warsztacie. Nieustannie jeżdżą po Polsce tworząc zaplecze serwisowe na imprezach rajdowych. Specjalizują się w obsłudze Porsche 911, Lancii Delty Integrale oraz wszystkich generacji Lancera EVO. Przewijają się u nich między innymi wyścigowe Porsche GT3, czy Maserati Gran Turismo.

Oprócz współczesnych projektów 7Motorsport zajmuje się również klasykami i skuterami wodnymi. Można spotkać u nich takie perełki jak Jaguar E-Type, Porsche 964, Lancia Delta Integrale, czy BMW 2002ti.

Załoga robi nie tylko niesamowitą robotę, ale również dba o świetną atmosferę. Już od ponad trzech lat Millers Oils Warszawa zaopatruje 7Motorsport w środki smarne oraz dodatki do paliwa. Ta współpraca otworzyła nam oczy na wiele ważnych szczegółów w autach wyczynowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 7Motorsport na Facebook.com/ 7MOTORSPORT

7Motorsport | 05-850 Bronisze | ul. Piastowska 38 | telefon 503 745 661 lub 503 045 905

Millers Oils Warszawa 7Motorsport Evo Radical Delta Maserati (4)

Millers Oils Warszawa oficjalnym partnerem Rajdu Wielkanocnego

W imieniu swoim i Automobilklubu Rzemieślnik serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na „Rajd Wielkanocny” który odbędzie się w pierwszą sobotę po Świętach Wielkanocnych – 02.04.2016. Impreza w tym roku składała się będzie z 12 (!!!) prób zręcznościowych zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. Nawierzchnia wszystkich prób będzie utwardzona (asfalt lub beton), długość poszczególnych prób będzie wynosiła do 1km. Szczegóły na http://ak-rzemieslnik.pl

Millers Oils Warszawa Rajd Wielkanocny Automobilklub Rzemieślnik

Kombinezony dla mechaników Millers Oils już dostępne !


Szanowni Państwo,

Kombinezony MILLERS OILS dla mechaników są już dostępne w naszym magazynie.(kliknij aby przejść do sklepu)

Są to wysokiej jakości, jednoczęściowe uniformy opracowane przez firmę, która szyje kombinezony mechaników m.in. dla fabrycznych zespołów rajdowych Hyundai, oraz Skoda.

OPIS:
Kolor: czarny + czerwone przeszycia
Dostępne rozmiary: 48 – 64
Materiał: 60% bawełna + 40% polyester, 245 /m2

PRZÓD:
Kołnierz – stójka (rzep), 2 wzmocnione ramiona – naramiennik, 2 kieszenie na piersiach na rzep, z klapką, 2 duże kieszenie boczne, pasek mocujący (rzep), zamki zakryte – ochrona przed uszkodzeniami, nie rysują lakieru.

TYŁ:
Pasek na gumce (ściągacz)  pozwala na nieskrępowane ruchy, kieszeń tylna (rzep), mała, dopasowana kieszeń boczna.

MILLERS OILS KOMBINEZON (1) MILLERS OILS KOMBINEZON (2) ROZMIARY